“Досить нести цю брехню, ніяких яєць по 17 грн за штуку взагалі нe булo, де ви бачили такі ціни?”: Резніков здuвував новою заявою

0

Міністерство оборони України потрапило у скандал після оприлюднення деталей закупівель відомства, де було заявлено про ціни на яйця для ЗСУ по 17 грн – за словами Резнікова журналіст-розслідувач помилився з цифрами.

Про це міністр оборони Олексій Резніков заявив в інтерв’ю “Українській правді”.

Він розповів, що дізнався про скандал після засідання “Рамштайну”, де протягом дня у політиків не було телефонів і вони не знали, що коїться вдома

“Коли ми вже закінчили, повечеряли й почали поступово рухатися додому, я вмикаю телефон, і там вже несеться з усіх боків. Я здивований, тому що бачу ключове звинувачення: “Яйце за 17 гривень”.”, – згадав Резніков.

Він наголосив, що першою думкою було, що такого не може бути та почав дізнаватися деталі у тих, хто за це відповідає. На що отримав відповідь, що Міноборони безпосередньо закупівлею продуктів не займається, а купує послугу.

За словами міністра оборони, після детального розгляду документів виявилося, що хтось неправильно сприйняв оприлюднену інформацію.

“В жодному документі не існує позиції “яйце, одна штука коштує 17 гривень”. Кажу: “А звідки взяв журналіст?” “Ну, напевно, він помилився, тому що в документі в розділі “штуки” немає цифри 17. Вона стоїть там, де вага”. А це трошки інше…”, – резюмував Олексій Резніков.