Дuкyй шок! Взяти РФ за три дні: НАТО у війну? Відбувається немuслumе – Кремль в аrонії! Деталі!

0

Американський конгресмен, член палати представників США від Республіканської партії Адам Кінзінгер заявив, що НАТО може перемогти Росію за три дні.

“Війна НАТО проти Росії буде схожа на справжню триденну операцію”, – написав американський парламентарій у своєму акаунті Twitter.

Водночас додамо, що ймовірної війни РФ і НАТО боїться не тільки Альянс, а й сама Росія. Лідерам західних країн необхідно поставити ультиматум президенту Володимиру путіну, щоб його армія перестала обстрілювати прикордонні з країнами НАТО регіони України.

Тоді можна унеможливити влучання російських ракет на території країн Альянсу. Про це в етері одного з телеканалів заявив політолог Володимир Фесенко.

Так він прокоментував заяву генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга про те, що він боїться, що бойові дії в Україні можуть вийти з-під контролю і тоді війна може поширитися на інші країни Європи та перетвориться на війну між Росією та Альянсом.

“Боїться не тільки Столтенберг, а й, можна сказати, керівництво НАТО, західні країни. Цього побоюється і Росія. У всякому разі, на інцидент у польському прикордонні у зв’язку з ракетним обстрілом Росія відреагувала дуже оперативно і одразу ж спробувала зняти із себе будь-яку відповідальність. Заявила, що жодних злих намірів в обстрілі не було.

Росіяни теж побоюються. Вони можуть чванитися, що воюють із НАТО в Україні, але реально воювати з НАТО вони побоюються, тому що вони з однією Україною не можуть впоратися. Ба більше, програють. А якщо ще й боротися з усім Альянсом, це буде зовсім важко”, — каже Фесенко.

Джерело