Дуже шкода, але дuва не сталося. Ангелика, якого розшукувалu ще з 5 грудня, знайшли… Щирі співчуття родині маленького Германа… ФОТО

0

На жаль, дива не сталося.

Хлопчика, якого розшукували з 5 грудня, знайшли.

Він потонув в озері

Щирі співчуття родині маленького Германа. Дякуємо всім, хто допомагав шукати.

Нагадаємо, 5 грудня до поліції звернулась мешканка села Крутоярівка Кегичівської територіальної громади Красноградського району та повідомила про зникнення 7-річного онука. Хлопчик близько 14:00 пішов з дому та не повернувся.

Одразу після надходження повідомлення про зникнення дитини по тривозі був піднятий особовий склад Красноградського відділу поліції, управління карного розшуку, відділу ювенальної превенції, кінологічна служба. Також до пошукових робіт залучені підрозділи ДСНС, водолази, військовослужбовці. З першого дня в пошуку брали активну участь представники пошуково-рятувального загону «Мілена», місцеві жителі, волонтери.

Поліцейські здійснювали подворові обходи, обстежували місцевість, водоймища, покинуті будівлі, лісосмуги, відпрацювали коло осіб, з якими спілкувався хлопчик. Були виставлені пости на залізничних станціях та вокзалах, орієнтовані блок-пости та стаціонарні пости поліції, а також всі підрозділи поліції. Правоохоронці та громадяни обстежили відкриту місцевість в радіусі близько 20 км.

Тіло хлопчики виявили водолази в озері у селі Крутоярівка. Для встановлення причини смерті його буде направлено на проведення судово-медичної експертизи.

На зображенні може бути: 1 особа, дитина та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 1 особа, дитина, стоїть та квітка
На зображенні може бути: 2 людини та водойма
На зображенні може бути: 1 особа та водойма
На зображенні може бути: 2 людини, природа та трава

0