Джонсонюк, щойно! “Може досить вже обіцяти, дайте їм вже нарешті обіцяні танки! Треба менше думати про карʼєру Путіна!”: Борис Джонсон закликав західні країни надати Україні всю необхідну зброю

0

Дайте їм танки”: Борис Джонсон закликав західні країни надати Україні бойові броньовані машини для боротьби з Російським ворогом

“Вони можуть перемогти і ми весь час недооцінюємо ефективність тої зброї, яку ми надали. Я ніколи не вірив у те, що ракети будуть настільки ефективними. HIMARS став дуже ефективним”, – сказав експрем’єр Британії на українському сніданку в Давосі.

Він додав, що менше треба думати про карʼєру Путіна, а фокусувати свою увагу на підтримці України

Про це він заявив на українському сніданку в Давосі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«HIMARS став дуже ефективним. Дайте їм танки! Дайте танки! Ми абсолютно нічого не втрачаємо. І найважливіше – це те, що ми продовжуємо недооцінювати можливість і бажання українців боротися і захищати свою Батьківщину. Ми не зрозуміли спочатку. Ми думали, що вони за дні просто здадуться, але ми маємо допомогти їм перемогти якомога швидше», – наголосив експремʼєр.

Він зауважив, що Захід не повинен думати про карʼєру путіна, а фокусувати свою увагу на тому, щоб підтримувати Україну і надати Президенту Володимиру Зеленському інструменти, які йому потрібні.

«Вони можуть перемогти і ми весь час недооцінюємо ефективність тої зброї, яку ми надали. Я ніколи не вірив у те, що ракети будуть настільки ефективними. HIMARS став дуже ефективним», – сказав Джонсон.