Ексгенnрокурор Луценко не вumрuмав: “Ще буквально вчора всі в інтернеті насміхалuся з мене, що я на фронті, а я знаходжуся тут, щоб всім довестu, що…

0

“Ще вчора всі насміхалися з мене, що я на фронті, а я знаходжуся тут, щоб всім довести , що наша українська армія – це не робітничо – селянська! Весь український народ , зокрема і колишні високопосадовці , мають бути тут на “передку” – Луценко

У нашій роті близько 80 чоловік і серед них лише дві публічні особи. Тому вважати , що це якийсь політизований підроздiл, не можна. Серед нас є колишні працівники міліції, є полковники, є музиканти і будівельники , є навіть ті, хто сидів зі мною у Лук’янівському СІЗО, дуже багато ветеранів АТО, хто захищав Україну ще у 2014 році, є і народний герой, який знищив 7 танків. Ми всі різні.

Я ТУТ ПРИСУТНİЙ з декількох причин. Я тут для себе, бо всі 25 років в українській політиці виступав за європейську перспективу України і сьогодні битися за неï треба тут, на фронті.

Я тут знаходжуся для того, щоб довести , що українська армія це не робітничо – селянська армія Весь український народ, зокрема і колишні високопосадовці , мають бути тут на передньому плані. Бо єдність нації є двигуном до майбутньої перемоги.

Я тут для того, щоб вселяти оптимізм в тих, хТО може мене почути.

Я точно знаю і гарантую, що Україна переможе !

Юрій Луценко