Ексгенпрокурор Луценко з окопа екстрено вийшов на зв’язок і озвучив три сценарії розвитку війни в Україні

0

Колишній генпрокурор України Юрій Луценко, який воює на фронті з 25 лютого, озвучив три сценарії ймовірного розвитку подій зі звільнення українських територій від окупантів.

В інтерв’ю «Главкому» він наголосив, що подальші дії ЗСУ проясняться вже в серпні-вересні.

«Зараз можна говорити про три варіанти подальшого розвитку подій. Перший – закріплення лінії розмежування, яка склалась фактично на сьогодні. Це – найгірший та недопустимий для нас варіант, бо росіяни тоді матимуть постійний плацдарм на правому березі. І неодмінно підуть далі. Другий варіант – звільнення нами Херсонщини і просування від Запоріжжя та Кривого Рогу аж до Перекопу. Це означатиме велику перемогу України.

Третій варіант – звільнення всієї української території, включно з Донбасом та Кримом. З мого окопу цей варіант поки що виглядає бажаним, але фантастичним. Думаю, бої на Донбасі у серпні-вересні дадуть відповідь на те, який варіант стане реальністю», – зазначив Луценко.

Він також підкреслив, що яким би шляхом не пішла Україна, питання членства в НАТО залишається дуже актуальним. «У будь-якому разі, нам важливо ще добитися членства у НАТО. Це єдиний спосіб убезпечити країну від нової війни», – наголосив Луценко.