Еkстрена новuна з Бахmуту! Кuнулu всіх – колонu пішлu: вuрішальна бuтва. Переможемо!

0

Зараз на Донбасі, особливо в районі Бахмута точаться важкі запеклі бої.

Водночас говорити про точну лінію зіткнення неможливо.

Про це на своєму ютуб-каналі розповів військовий експерт Олег Жданов. На Бахмутському напрямку спостерігається збільшення особового складу ворога.

Так, в Бахмуті росіяни хвиля за хвилею намагаються атакувати.

В район Бахмута нагнали стільки війська, дехто порівнює, що скоро в атаку вони ходитимуть шеренгами, адже розтягнутися ланцюгом фізично не зможуть, – повідомив Жданов.

За словами військового експерта, на південь від Бахмута просування противника не зафіксовані. В місті йдуть жорстокі бої, тому зараз важко сказати, як змістилася лінія бойового зіткнення.

Частковий успіх ворог має на Авдіївському та Новопавлівському напрямку, зокрема на північ від Опитного, повідомив Жданов. Росіяни повністю зайняли Водяне.

В Мар’їнці українські десантники знищили один з найсучасніших російських танків Т-90 “Прорив”. Жданов підкреслив, що в цьому населеному пункті атаки росіян дещо знизилися, порівняно з листопадом.

Додамо: Триває триста п’ятдесят перша доба російського широкомасштабного вторгнення. 

російська федерація продовжує вести повномасштабну збройну агресію проти України. Ворог не полишає намірів знищити критичну інфраструктуру нашої держави, продовжує завдавати ударів по цивільних об’єктах та помешканнях мирного населення.