Елтон Джон відразу зупинив свій концерт побачивши фанатку з Українськи прапором, підійшов і….

0

Легендарний британський музикант Елтон Джон зібрав на своєму концерті у рамках прощального туру у Брістолі (Англія) близько 30 тисяч глядачів. Серед них була й українка, яка взяла із собою на подію синьо-жовтий прапор. Співак помітив її та перервав свій виступ.

Він попросив фанатів сфотографувати українську символіку на камеру. Відео цього моменту з концерту стало вірусним у мережі. Інтернет-користувачі поширювали його в Twitter, Telegram та на YouTube.

Елтон Джон, сидячи за роялем на сцені, показав на українську шанувальницю, а та у свою чергу високо підняла прапор над головою. Інші глядачі почали голосно аплодувати.

Елтон Джон перервав виступ в Англії, коли побачив у залі українку із синьо-жовтим прапором. Відео

“Неможливо дивитися на це відео без сліз”, “Україну підтримує зірка такого масштабу, це багато чого варте”, “Дякую за підтримку, легенда”, – залишали під роликом коментатори.

?

Des artistes s’engagent pour l’Ukraine. 
Tournée d’adieu d’Elton John (30 mille spectateurs à Bristol en Angleterre) l’artiste de cette envergure s’est tourné, demande de filmé le drapeau Ukrainien. #Ukraine #Russie pic.twitter.com/Paf2WdBn3u— Ezints (@ezints) June 24, 2022