Ердоган про nyтінa!Він реально вже всіх gістав, пора покласти цьому край, глава РФ не дотрuмується ніяких домовленостей

0

Президент Туреччини вказав на необов’язковість Росії у виконанні підписаних домовленостей щодо вирішення сирійського питання.

Реджеп Тайип Ердоган заявив про недотримання Росією домовленостей, досягнутих сторонами щодо сирійського питання. Інформацію про це публікує ТГ-канал “Україна 365”.

Виступаючи перед журналістами, президент Туреччини зазначив, що російська сторона порушує угоду, підписану лідерами двох країн у 2019 році у Сочі

“Ми уклали угоду в 2019 році в Сочі. Росія взяла на себе зобов’язання щодо усунення терористів у північних регіонах Сирії. На жаль, незважаючи на численні нагадування з нашого боку, вони не реалізували дані обіцянки”, – наголосив Ердоган.

Відомо, що вчора, 20 листопада, Туреччина завдала ракетних ударів по півночі Іраку та Сирії. Військова агресія стала відповіддю на терористичний акт у Стамбулі, в організації та проведенні якого турецька сторона звинуватила представників Робочої партії Курдистану. За інформацією компетентних джерел, ракетнi удари по територiї Cupiï та Іраку можуть мати превентивний характер та забезпечувати підготовку ґрунту для проведення великомасштабноï наземної військової операції.

Як заявив турецький лідер, він не має наміру надавати будь-які повідомлення Путіну щодо своїх дій на території Сирії, враховуючи той факт, що РФ продовжує виведення військового контингенту та технiки з метою перекидання його на територію України. “Путіну відома позиція Туреччини, і він усвідомлює той факт, що завдання ударів у регiонi може бути можливим у будь-який час”, – заявив Е