“Еслі не астанавітесь, ми вам пакажем…” Росія прuгрозuла Британії за поставку вuнuщувaчів Україні

0

Посольство Росії у Великій Британії застерегло Лондон від відправлення винищувачів в Україну та пригрозило відповіддю.

Про це повідомляє “Європейська правда”.

Посольство виступило з погрозами після того, як стало відомо, що глава британського уряду Ріші Сунак звернувся до свого міністра оборони з проханням перевірити, які літаки можна надати Україні.

Посольство РФ заявило, постачання бойових літаків матиме “військові та політичні наслідки для європейського континенту і всього світу”.

“Хочемо нагадати Лондону: у разі реалізації такого сценарію кількість жертв чергового витка ескалації, а також її військово-політичні наслідки для європейського континенту і всього світу будуть на руках Сполученого Королівства. Росія знатиме, як реагувати на будь-які недружні дії британської сторони”, – заявило посольство.

Російські дипломати назвали виступ президента України Володимира Зеленського у Вестмінстері “театралізованою виставою”, зазначивши, що і виступ, і візит до Лондона “мали на меті підготувати західну громадськість до майбутніх рішень, спрямованих на подальше задоволення постійних і дедалі більших вимог київського режиму”.

Прем’єр Британії Ріші Сунак 8 лютого підтвердив, що Лондон готовий розглядати надання Україні винищувачів і рішення про навчання пілотів фактично є першим кроком до цього.