Гарантую, що навіть 5-та колона не допоможе! Тепер Росія має повернути Україні третину всього закордонного майна СРСР, – Пристайко

0

Історично так склалося, що Росія де факто пограбувала всі країни, які були у складі колишнього СРСР. Всі ці роки російська п’ята колона докладала зусиль для того, щоб взяті росією зобов’язання, були загублені в часі.

Однак сьогодні на порядку денному знову піднято питання щодо повернення РФ хоча би третини закордонного майна колишнього СРСР, яке нею було цинічно привласнено.

Дана вимога була озвучена послом України в Британії Вадимом Пристайком.

І дійсно п’ята колона доклала достатньо зусиль, щоб ця історія практично була якщо не забутою, то переведено до категорії тих, які не прийнято вважати серйозними для обговорення на найвищому рівні.

А власне ця історія полягає в тому, що Росія взяла на себе всі борги СРСР в обмін на те, що все його закордонне майно відійде РФ. Україна погодилася з цим, але не ратифікувала документи. Київ вимагав від Москви розкрити інформацію про закордонні активи СРСР та його борги, чого не було зроблено.

“Зараз ми вимагаємо від Росії: ви повинні повернути хоча б третину того, що знаходиться за кордоном. Зокрема, приміщення, які знаходяться в Британії і були незаконно, на нашу думку, зареєстровані на Російську Федерацію”, – зазначив Пристайко.