Гарний улов – Близько сотні російських танкiстiв просто здалися в пoлoн ЗСУ : у розвідці розкрили деталі

0

Інтернет видання Харків Герой з посиланням на Обозреватель повідомляє За неповний місяць війни в Україні у полон здалися близько 100 танкістів з 1 танкової армії РФ . Загальні втрати цієї армії з 24 лютого по 15 березня склали понад 400 осіб . За цей же час українськими захисниками було знищено або захоплено сотні одиниць військової техніки ворога ..

Про це свідчать документи з підтвердженням втрат 1 танкової армії ЗС РФ які здобули українські розвідники з Головного розвідувального управління Міноборони України . У розпорядженні воєнної розвідки України опинилися документальні підтвердження втрат живої сили та техніки 1 танкової армії збройних сил РФ . У цих документах є інформація щодо підрозділів , які задіяні у військовому вторгненні Росії в Україну , повні списки та звання усіх загиблих , зниклих безвісти , полонених або поранених до середини березня 2022 року .

” Станом на 15 березня 2022 року загальні втрати 1 російської танкової армії становили 409 осіб . Українськими воїни ліквідували 61 та поранили 209 окупантів . Лише за перші два тижні війни зникли безвісти 44 російські танкісти та 96 окупантів зі складу цієї армії вирішили зберегти свої життя та здалися в полон ” , – зазначають у ГУР МОУ . За цей же період українські воїни знищили або захопили 308 одиниць бойової техніки , що стояла на озброєнні у 1 танкової армії РФ .