Гайдай: це прекрасно, Російські вiйська повністю провалили завдання і ми готуємося тепер до контрнаступу! Северодонецьк це Україна

0

10 червня : росіяни провалили завдання , Сєвєродонецьк – це Україна ! Тримаємося далі , готуємося до контрнаступу ! На Сєвєродонецькому напрямку противник безуспішно намагається встановити повний контроль над Сєвєродонецьком , бойові дії тривають .

На Бахмутському напрямку окупанти активно застосовують оперативно – тактичну та армійську авіацію . Підрозділи противника намагались вести штурмові дії у Нирковому та Миколаївці . Українські воїни завдали вогневого ураження .

Окупанти з втратами відійшли . За минулу добу на Донбасі відбито сім атак ворога , знищено 10 танків , сім артилерійських систем , чотири бойові броньовані машини , три спеціальні броньовані автомобiлi , чотири одиниці автомобільної техніки та склад з боеприпасами противника .

Підрозділами протиповітряної оборони збили п’ять безпілотних літальних апаратів типу ” Орлан – 10 ” .

Цієї доби , на щастя , без загиблих та поранених . Нарешті , люди зрозуміли , що якщо лишилися – то варто перебувати , виключно , в укритті . Руйнації серед житлового фонду фіксувати вкрай важко через обстріли . Міста та селища понівечені настільки , шо вцілілого майна вже майже не залишилося .

Сєвєродонецьк наближається за рівнем руйнувань до знищених Рубіжного та Попасноï Цієї доби орки пошкодили 15 будинків в Оріховому , шість – у Врубівці , по чотири – в Лисичанську та Гірському .