Генерал США: Не mягніть резину, Україна має негайно завgаваи ударів по ворожuх аеродромах, щоб припuнити ракетний mерор РФ

0

Україні варто бити по аеродромах, які використовують російські літаки. Це дозволить протидіяти ракетним ударам ворожої авіації.

Про це заявив генерал-лейтенант, колишній командувач Сухопутних сил США у Європі Бен Ходжес, передає Guildhall. Також він порадив шукати можливості порушити логістику доставок ракет до місць їхнього пуску.

“Коли ми говоримо про ракети і крилаті ракети, що запускаються з території Росії та Білорусі, то щоб протидіяти їм, необхідно атакувати аеродроми, з яких злітають такі літаки (запускають крилаті ракети. – Ред.)”, – сказав Ходжес.Відео дня

Нещодавно президент України Володимир Зеленський повідомляв, що Росія випустила по мирних українських містах вже понад 2800 ракет. Агресор цілеспрямовано вибирає як мішені об’єкти з мирними жителями, наприклад, як це було нещодавно з ТЦ “Амстор” у Кременчуці.

Зі свого боку начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов зазначив, що РФ почала бити по Україні радянськими ракетами Х-22, які були призначені для ядерних ударів. Вони стріляють звичайними боєголовками, причому точність снарядів – низька.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Бен Ходжес зробив прогноз, що до кінця літа українські війська відкинуть сили російських окупантів щонайменше до лінії, на якій вони були 23 лютого. Однією з основних причин для цього стануть проблеми з логістикою РФ.