Геніальне рішення! Через те що творumь Росія в Україні, Польща nланує провестu nовну “деміліmарuзацію” Калінінграду

0

Ексзаступник міністра оборони Польщі Ромуальд Шереметьєв кілька днів тому запропонував “демілітаризувати” російський Калінінград.

Він переконаний, що це обов’язково слід зробити у разі вступу до НАТО Швеції та Фінляндії, адже інакше Альянс отримає під боком “значну проблему”.

Про це він сказав в інтерв’ю польському сайту DoRzeczy.pl. У Росії кілька днів думали над відповіддю – і нарешті придумали.

Колишній заступник міністра оборони Польщі, офіцер і публіцист Ромуальд Шереметєв виступив за “демілітаризацію” російського Калінінграда у разі вступу Швеції та Фінляндії до НАТО, адже інакше цей регіон стане для Альянсу “істотною проблемою”.

“Ми повинні, однак, попросити калінінградців перестати називати себе на честь злочинця [Михайла] Калініна, який несе солідарну відповідальність за вбивства в Катині. По-друге, цей регіон необхідно демілітаризувати, тому що не може бути, щоб НАТО сиділо на пороховій бочці між ніг”. Це, певно, зрозуміло”, – сказав польський військовий.

У Росії кілька днів думали над відповіддю на пропозицію Шереметєва – і не вигадали нічого кращого, ніж заявити, що їм зовсім не цікаво, що там заявляють у Польщі.

“Вам не байдуже? Нам ось тут байдуже. Абсолютно… Там триває битва за статус головного русофоба, щоб зайняти місце в партії [влади]”, – заявив губернатор Калінінградської області Антон Аліханов, відповідаючи на запитання представника одного з російських пропагандистських ресурсів.