Готувалася до свята Нового року, але загuнула під час обсmрілу російськuх військовuх на Чернігівщині загuнула медсесmра

0

На Чернігівщині перед Новим роком росіяни обстріляли місто Семенівка. Два снаряди прилетіли на центральну вулицю та вбили 41-річну медсестру. Її мати дивом не постраждала.

Місто Семенівка Чернігівської області розташоване приблизно за 30 км від російського кордону. 24 лютого російська техніка окупантів була тут буквально за кілька годин після промови російського президента.

Чоловік загиблої Наталі Комар прикордонник. О 5-й годині ранку він ще виїхав на зміну на заставу, а через 10 хвилин зателефонував дружині та сказав, щоб вони терміново виїжджали з міста. Але виїхати родина не встигла, вулицями вже гуркотіли танки.

“Тоді Наташа зібралася до лікарні, вона працювала там у процедурному кабінеті. Мені треба було сходити до банку, ми вийшли на вулицю, а там уже Bce гуркотить. Вони тоді розстріляли нашу заставу, але в місті не стріляли. Вся вулиця була заповнена їхньою військовою технікою”, – згадує 65-річна мама, колишня вчителька української MOBU місцевої Веретенник. школи Галина

Наприкінці березня російські війська забралися з Чернігівської області. Проте обстріли прикордонних сіл продовжуються досі, останнім часом усе частіше й частіше. А 30 грудня вперше кілька снарядів прилетіли до Семенівки.

“Тут ваша донька лежить”

Галина Веретенник згадує, що того дня BOHU 3 Наталією вирушили на ринок, треба було зробити закупівлю до новорічного столу.