Історичний борт! Прямо з НАТО: швидше, ніж очікували? Україна в НАТО – це змінить усе. Переможемо!

0

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук сподівається, що саміт НАТО у Вільнюсі наблизить Україну до Північноатлантичного альянсу.

“Ми активно працюємо і над нашим просуванням у НАТО і дуже сподіваємось на саміт у Вільнюсі”, – сказав Стефанчук, виступаючи у литовському сеймі у вівторок.

Він також наголосив, що одним із важливих завдань України є повноцінне членство у Європейському Союзі.

“Ми переможемо та досягнемо всіх поставлених цілей, тому що у нас є вірні друзі, серед яких Литва посідає особливе місце”, – зазначив спікер українського парламенту.

Зазначимо: Лідери країн НАТО зберуться на наступний саміт у Вільнюсі 11-12 липня 2023 року.

Про це повідомив генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберг.

На порядку денному буде збільшення витрат на оборону, а також – підтримка України.

“Ми стикаємося з найскладнішим і непередбачуваним безпековим середовищем з часів холодної війни. Зустріч у Вільнюсі надасть главам держав і урядів країн НАТО можливість узгодити подальші кроки щодо зміцнення нашого стримування і оборони і розглянути питання про значне збільшення витрат на оборону, а також продовжити нашу підтримку України”, – наголосив Столтенберг.

Він також зазначив, що в епоху стратегічної конкуренції “трансатлантичний зв’язок між Європою і Північною Америкою в рамках НАТО, як і раніше, має важливе значення для безпеки нашого мільярда громадян”.