Кадри, які довели до сліз всю Україну: Приkордонник повернувся в Херсон після 0kупації: 3ворушливі кадри зустрічі з рідними (відео)

0

Іван Шевцов поїхав з Херсона після початку повномасштабної війни. Він не бачився з рідними 9 місяців.

Відео зустрічі опублікувала Державна прикордонна служба. Прикордонник Іван приїхав до родини, яка перебувала в Херсоні з початку окупації, передає 24 канал.

“ЗАРАЗ МИ ЇДЕМО ДО БАТЬКІВ МОЄЇ ДРУЖИНИ. МИ НЕ БАЧИЛИСЯ МАЙЖЕ 9 МІСЯЦІВ. У НАС ХОРОШІ ДРУЖНІ СТОСУНКИ. Я ЇХ ДУЖЕ ХОЧУ ПОБАЧИТИ”, – СКАЗАВ ПРИКОРДОННИК.

Зустріч із рідними

Перед зустріччю Іван вибрав квіти. Продавчиня дякує йому за звільнене місто і говорить, що такого щастя не відчувала ніколи в житті. З букетами Іван йде до рідних. Вони обіймаються і плачуть.

Росіяни жили у будівлі прикордонників

Іван також відвідав будівлю Держприкордонслужби у Херсоні. У ній жили російські окупанти й залишили після себе розруху та сміття.

ТУТ СМОРІД. НАПЕВНО, ВОНИ ТУТ СПАЛИ Й СПРАВЛЯЛИ ІНШІ ПОТРЕБИ, – ЗАЗНАЧИВ ЧОЛОВІК.

Він розповів, що вороги пограбували стоматологічний кабінет прикордонників. Все вивезли й з кімнати, де був кабінет Івана.

“ПРАКТИЧНО ВСІ ПРИМІЩЕННЯ ПЕРЕОБЛАДНАЛИ ДЛЯ ПРОЖИВАННЯ. ХТОСЬ ТАК ВТІКАВ, ЩО ЗАЛИШИВ ПІСЛЯ СЕБЕ ФОРМУ”, – СКАЗАВ ПРИКОРДОННИК.