Катасmрофа у Бахмуmі! Повне оmочення військ – ЗСУ вже там: шmурм не зупuнити. Це ввійде в історію!

0

Найгарячіші напрямки зараз на фронті — це Донеччина та Луганщина. Росіяни тиснуть на Бахмут та Авдіївку. Збройні сили України натомість наступають на Луганщині, заявив у коментарі для Gazeta.ua військовий експерт Іван Січень.

«Росіяни основний удар зосередили на Бахмуті і довкола нього. Також на Авдіївці. Їхня головна мета — встановлення повного контролю над Донецькою областю. Бахмут важливий, бо з нього відкривається прямий шлях на Слов’янськ і Краматорськ. Але там дуже великі проблеми (у росіян). Попри те, що окупанти створили там значне угруповання військ, по суті, найбільше на всьому фронті. Намагаються оточити місто», — говорить Січень.

Авдіївський напрямок важливий ворогу з точки зору встановлення контролю над південно-західною частиною Донеччини, додав експерт.

«Наші війська тримають жорстку оборону. Їхня мета — не дати ворогу просунутися та вимотати окупантів. Втрати росіян під Бахмутом величезні. На Луганщині наші війська наступають на Кремінну. Звідти у нас може бути прямий вихід на Рубіжне. Це може звести нанівець всі досягнення росіян, які вони робили влітку на Луганщині. Ще один напрямок наступу — на Сватове. Далі зможемо просунутися на Старобільськ. Тобто можна буде розділити окуповані території на дві частини. Крім того, може вийти перекрити важливу трасу з Бєлгорода, звідки йдуть значні постачання з Росії», — пояснює Січень.