Катрусю проводять в “останній путь”, як наречену: країна попрощається з адміністраторкою «Нейромеду» Катериною Гулою. фото

0

 Російські окупанти 14 липня жорстоко обстріляли центр міста Вінниця. Вибух стався поблизу клініки “Нейромед”, де в цей момент перебувало багато людей.

На жаль багато працівників і відвідувачів медзакладу загинуло. Серед них і молода адміністраторка медзакладу Катерина Гула.

Вранці 14 липня Катерина заступила на чергування. О 10.45 росія обстріляла Вінницю. Клініка згоріла вщент. Катерина під час удару намагалася вибратися з завалів, та потрапила у вогняну пастку, з якої вибратись не вдалося.

Попрощалися з загиблою Катериною Гулою 17 липня. У її рідну Жигалівку прийшли сотні людей із кількох сіл. З Вінниці приїхали рідні, друзі, колеги. У загиблої залишилися мати та брат Богдан, який нині захищає Україну. Боєць на кілька днів приїхав у відпустку, аби востаннє побути біля сестри.

Катю в останню дорогу проводжали, як наречену: було гільце, прикрашене кольоровими стрічками, коровай, образ Богородиці. Була ще й весільна сукня, але у закритій труні — опіки тіла дівчини склали 98%.

Смерть дівчини стала трагедією для її рідних та близьких, друзів та колег, односельчан. Однокласниці розповіли, що Катя була життєрадісною дівчиною, доброю людиною, завжди посміхалася, ніколи не тримала зла, гарно вчилася.

«Це була така дитина, якій не можна було зробити зауваження, бо не було за що. Гарно вчилася, слухняна, привітна, толерантна. Дуже боляче, що Каті не стало», — розповів колишній директор школи Іван Миколюк.

Катя загинула у вогняній пастці

Родичка загиблої говорить, що Катя Гула ще з однією адміністраторкою після удару впали під стіл. Стіна між клінікою і Будинком побуту обвалилася, і ту дівчину хтось витягнув з завалів. Катерина ж, намагаючись вибратися на вулицю, загинула між автівками, коли ті зривалися і горіли. Ідентифікували дівчину за ДНК-тестом. Тіло її так і не показали рідним.