Херсонські партизани підірвали авто з впливовим російським полковником – Арестович

0

Українські військові впевнено просуваються на Херсонщині . Крім того , в окупованому регіоні діють сили опору . Зокрема 10 червня партизани підірвали авто з російським полковником .

Крім полковника , в ” уазику ” були ще троє Про це російських військовослужбовців . розповів радник очільника Офісу Президента Олексій аАрестович . Партизани суттєво активізувались За словами Арестовича , партизани активізувались та добре воюють . Напередодні вони знищили російську установку ” Град ” , яка їхала на вогневу позицію для обстрілу Очакова . Не доїхав .

Щось з ним сталось , – додав Арестович . Радник також зауважив , що інформація щодо ситуації на фронті у Херсонській області швидко змінюється . Тривають бої при ініціативі з обох сторін . Тому Арестович пояснив , що оцінювати зміни можна щонайменше через 2 – 3 дні . Оперативно тактична картинка на фронті , як каже чиновник , вимальовується взагалі за 10 днів .

До слова , за добу 10 червня українським військовим вдалось знищити кілька складів із ворожими боеприпасами на Херсонщині . Наша артилерія накрила їх у Бериславському районі , а також біля сіл Дмитрівка та Чарівне .