Хоч і невдоволених буде багато, але мобілізація і надалі буде nродовжуватись, українців вже попередиuлu: “Повісmкu треба чекати усім …”

0

В Україні мобілізаційні заходи будуть продовжуватись, в тому числі і у 2023 році – це необхідність.

Про це заявив начальник Київського міського центру комплектування та соціальної підтримки (раніше – військомату), полковник Юрій Максимів в інтерв’ю ТСН.

Так, за словами полковника, рейди під час яких порушникам комендантської години роздають повістки продовжаться.

«Це спільні дії поліції з підрозділами охорони наших центрів комплектування з метою дотримання громадянами вимог комендантської години. Коли відбувся перший рейд, ми зрозуміли, що є багато громадян, які порушують не тільки вимоги комендантської години, а й вимоги законодавства про військову службу та військовий обов’язок», – пояснив Максимів.

рейд, комендантська година, повістка

Також полковник заауважив, що вручення повісток в магазинах, торгових центрах, на блокпостах – це законно, адже заборон щодо місця вручення немає. В законодавстві, підкреслив Максимів, не вказано, що оповіщення можливе, наприклад, виключно за домашньою адресою чи на роботі, чи в місці відпочинку.

«Закон каже про оповіщення шляхом вручення повістки. Все», – зазначив співрозмовник журналістів.

За його словами, наразі існує необхідність в доукомплектуванні, тому він вважає, що що мобілізація буде продовжуватись – це необхідність.

ЗСУ, звільнення територій, прапор

«Поки ми воюємо – повинні гарантовано мати особовий склад не тільки для оборони, а і для наступу, щоб звільнити наші землі», – говорить полковник.

Максимів попередив, що «повістку слід очікувати всім військовозобов’язаним особам чоловічої статі віком до 60 років, тобто тим, хто є військовозобов’язаним».

Нагадаємо, раніше Олексій Арестович попередив, що на українців може чекати нова хвиля мобілізації.