Хочу щоб всі знали коли в Україні закінчиться війна і nоmре nутiн: Астролог назвала дату і дала прогноз, що буде з Кримом

0

Планети вказують на те, що в кінці березня можливі позитивні події у гороскопі України, які ознаменують перемогу над Росією. Про це Телеграфу розповіла астролог Альбіна Пономаренко, передають Патріоти України.

Згідно з її прогнозом, в кінці березня закінчилося основне напруження і почався період, який допомагатиме в наближенні перемоги України

В цілому, скоро буде сильний і потужний резонанс, з кожним днем наближає нашу країну до переможної дати. За словами Пономаренко, гороскоп України складний і неоднозначний, але в ньому немає передумов до смерті держави.

Більш того, зірки пророкують нашій країні час процвітання. Це період з 2021 по 2023-й і наступні 3-4 роки. Але тут важливо не упустити пік можливості. Перемога у війні, яка почалася в 2014 році, за словами астролога, буде точно за Україною

“Наступна дуже сильна дата – 13 липня. Якщо Крим ми зараз не повернемо одним махом, то 13 липня у нас є всі шанси для цього. Віроломне вторгнення на всі території України, яке підло вчинила Росія-прокляття, що стало для нас благословенням. Якби цього з нами не сталося, то ми б просто стікали кров’ю. Ця гостра фаза обов’язково приведе нас до перемоги і до повернення всіх наших територій”, – стверджує Пономаренко

Знак Зодіаку Зеленського-Водолій. Це – незалежний і прогресивний знак. Люди, народжені під ним, ніким некеровані, а керуються тільки своїми особистими переконаннями та ідеями. Тому Водолій буде вперто буде боротися і відстоювати те, що для нього свято. При цьому астролог нагадала про інтелектуальні здібності, сильної інтуїції, винахідливості і розважливості даного знака.

За словами Пономаренка, війна Росії проти України – це війна світла і темряви, якщо дивитися на гороскопи Зеленського і Путіна.

“У Зеленського – з’єднання білого Місяця і Плутона – блага карма миротворця і улюбленця великих мас, а в гороскопі Путіна – Чорний місяць (демон-спокусник) в з’єднанні з Плутоном – карма тирана, деспота і гвалтівника народів. Він масово вбиває людей, аби хоч трішки, хоч на п’ять хвилин випробувати мить слави і любові народної… але, чим далі, тим більше втрачає свою жадану мрію”, – додала астролог.

За її словами, в прогнозах на березень спостерігається сильний вплив зірок і ймовірність, що Путіна може наздогнати правосуддя.

Російського диктатора може прибрати хтось з його найближчого оточення. На це вказує 7-й будинок в його гороскопі – будинок Близького партнера, якому людина довіряє, але разом з тим це будинок ворога.