“Хочу швидше почути слово “мама”: Могилевська повідомила про радісну подію

0

Українська співачка Наталія Могилевська після запаморочливого успіху її моновистави “Я вдома” вирішила продовжувати розвиватися в цьому напрямку. Було незвично бачити співачку і народну артистку України на сцені не з концертом, а саме з виставою – це привернуло багатьох нових шанувальників її творчості. www.unian.ua

Так, на 19 і 20 грудня вона анонсувала прем’єру нової вистави під назвою “Доньки”. З новою програмою вона виступить на сцені Національного академічного драматичного театру ім. Лесі Українки.

Ось як сама Наталя прокоментувала майбутню подію:

Дякую Господу, що був до мене небайдужий! Мрію скоріше почути слово “Мама!”. “Доньки” – про найголовніше в житті, про те, що важливо кожному. Людина, якій можна сказати все і завжди… Мама! Цей спектакль я присвячую всім матерям!”.

Відомо, що продюсером вистави виступила Нонна Кондрашова, яка також працювала над створенням моновистави “Я вдома”.

Чим Могилевська займається під час війни

Артистка зараз знаходиться у себе вдома під Києвом. Під час чергового обстрілу з боку росіян вона показала відео, як над її будинком пролітав дрон-камікадзе. Тоді Могилевська сказала, що вони з сусідами намагалися його збити. Звісно, це не залишилося осторонь – на співачку накинулися зі звинуваченнями.