Коли українці про це дізнаютсья кар’єрі Винника кінецb! Більше на його концерти ніхто ніколи не піде! Стало відомо де перебуває артист

0

Лідер гурту “Друга Ріка” Валерій Харчишин заговорив про зникнення свого колеги за сценою Олега Винника.

Вже майже три місяці улюбленець мільйонів не з’являється в соцмережах. Подейкували, що у виконавця проблеми зі здоров’ям і він перебуває за кордоном. Зокрема, про це висловлювалася Оля Полякова.

Зі свого боку, Харчишин сподівається, що у знаменитості все гаразд зі здоров’ям і поміркув в інтерв’ю “Фактам ICTV”, що ймовірно Винник чогось боїться. Втім, рокер не виключає, що коли Олег повернеться до України після тривалого мовчання – його радісно зустріне публіка

“Усім героями бути не можна. Я розумію людський страх. Не всі люди розумні… Я не знаю, де цей Олег Анатолійович Винник. Сподіваюся, що він живий і здоровий, але дивно. Мабуть, є окрема група виконавців, які думають, що все повернеться, які сподіваються і моляться на те, що пам’ять українська дуже коротка. Це так. Це наша національна забава-трагедія – швидко все забувати”, – прокоментував він.

Також Харчишин звернув увагу на те, що в репертуарі у Винника здебільшого російськомовні пісні. Ймовірно, співак не хоче відмовлятися від своїх хітів.

“Ті люди, які прикипіли душею, серцем, струнами і кров’ю до цього, їм складно викорінювати в собі того мо sкаля. Музиканти, хоч і певною частиною повії, маю на увазі, що вони продають те, що роблять. Але є сентиментальні і підстаркуваті, які не можуть викорінити це”, – додав він.

Натомість журналісти вирішили поспілкувалася з адвокаткою українського співака Олега Винника та дізналася, де наразі перебуває артист, як він допомагає ЗСУ та про його стан здоров’я.

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну Олег Винник сприйняв дуже болісно. Про це свідчать звернення артиста до українського народу,  де він висловив чітку громадянську позицію.

Попри сподівання багатьох колег і шанувальників, співак не став робити гучні заяви і красуватися, а обрав шлях ціленаправленої допомоги в найболючіші моменти понівеченого війною людського життя від самого початку повномасштабного вторгнення і не напоказ.

Олег Винник займається купівлею машин для ЗСУ / ©
Олег Винник займається купівлею машин для ЗСУ

“Нехай права рука не знає, що робить ліва” – сказано всім нам у Святому Писанні.

Олег Винник / © instagram.com/olegg.vynnyk
Олег Винник / Фото: instagram.com/olegg.vynnyk

Як відомо, понад 20 років Олег Винник офіційно проживає за кордоном. Однак, навіть перебуваючи за кордоном, артист допомагає Україні. Наразі він проживає у Берліні, звіди допомагає українцям, а також проходить лікування. Проблеми зі здоров’ям у нього розпочалися ще до війни, через які артисту навіть довелося скасувати декілька концертів. За кордоном Олег Винник був змушений звернутися до фахівців. Наразі лікування продовжується, оскільки були загострені моменти.

Олег Винник / © Instagram Олега Винника
Олег Винник / Фото: Instagram Олега Винника

Попри певні проблеми зі здоров’ям, Олег Винник через свій благодійний фонд “Вовчиця” відправляє для ЗСУ автомобілі, яких нині на фронті не вистачає. Пошуком машин і їхньою купівлею виконавець займається особисто, а також стежить за процесом їхнього відправлення на всіх етапах до України, щоб все було чесно.

Олег Винник займається купівлею машин для ЗСУ / ©
Олег Винник займається купівлею машин для ЗСУ
Олег Винник займається купівлею машин для ЗСУ / ©
Олег Винник займається купівлею машин для ЗСУ

Публічно Олег Винник нічого не говорить про своє волонтерство, засуджує повномасштабне вторгнення країни-агресорки в Україну, та не бажає піаритися в час біди. Виконавець ще від 2014 року займає чітку позицію. І це видно у його піснях, а також в тому, що Олег Винник ніколи не давав концерти у РФ.

Олег Винник / © instagram.com/olegg.vynnyk
Олег Винник / Фото: instagram.com/olegg.vynnyk