Кpuк дyшi прo нaбoлiлe!! Вибaчтe але чoму пpостuй нaрoд має рoзnлaчувaтucь за дії, бездіяльнісmь, пoмuлки пoлiтuків…

0

Вибачте, ядерну зброю в нас забрали, саме забрали, а не придбали, саме за цю Конституцію і за ці права. Чому простий народ має розплачуватись за дії, бездіяльність, помилки політиків?

Де, в якій статті Конституції, написано, що при воєнному стані, Верховний суд, має право відміняти Конституцію України і узурпувати владу??? НІДЕ !!!Це і є узурпація Народної влади, пряме порушення Конституції України і прав людини. Верховний суд, замість Конституційного суду…це новий фінт Української політики, демократії, та верховенства права…???!!!

Згідно Конституції України, тільки Конституційний суд, має право тлумачення Конституції. Верховний суд, не має до цього ніякого відношення. Кожна людина має основоположне право – нікого не вбивати ! Це право надано людині Господом Богом. Ні у кого нема обов”язків, бігти з голими руками під обстріли і відповідати за чужі помилки !!!

Що Ви пропонуєте??? Давайте Конституцію забудемо, Будапештський меморандум забудемо, ВСЕ забудемо і всіх невійськових відправимо гарматним м”ясом на убій ??? То хто Ви такі ? Ви вороги України !!!

НЕвійськові Українці надавали Україні гарантії безпеки, чи хтось інший ??? Хто надавав гарантії, ті і воюйте !!! Геноцидна фаза війни. НЕвійськові чоловіки з автоматами і НЕвійськові жінки з вилами, повинні перемогти…ракети…Маразм, чи геноцид???

Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені… статтями Конституції України ! Хто знає якими???

Де в Конституції України написано про совість…, патріотизм…??? Може досить спекуляцій і скиглення???

Автор Leonid Lyapich

Згідні з автором? Діліться своєю думкою в коментарях під дописом у фейсбуці.