Краще сядьте! Прямо в Криму – піднялись всі: люди на вулицях! Проти Кремля, революція? Це кінець!

0

На території тимчасово окупованого Криму спостерігаються дві тенденції: з одного боку кримчани демонструють свою незгоду з окупаційним режимом в очікуванні на звільнення, з іншого – російські окупанти посилюють репресії.

Як зазначив в ефірі Апостроф TV голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, у Криму стали частіше зʼявлятися зображення української символіки та гасел на будинках. Крім того, поширюються записи із закликами та короткими інструкціями щодо того, як уникнути так званої “мобілізаціЇ” окупантів. Ці матеріали поширюються кримськотатарською мовою.

Водночас на півострові частішають репресії.

“Днями окупаційний Сімферопольський суд у сфабрикованій справі засудив трьох мешканців Генічеського району Херсонської області – Рустема Гугурика, Костянтина Тимошенко та Рустема Османова”, – зазначив Чубаров.

Цих людей перевезли з материкової України до Криму та “судили” як учасників “незаконного збройного формування”.

“11 січня у Ростові у військовому суді засудили до 13 років п’ятьох кримських татар. 12 січня ще одного кримського татарина Раїма Февзієва засудили до 17 років ув’язнення. Справи розглядає “військовий суд”, оскільки кримських татар переслідують нібито за “тероризм”. Такі справи цивільні суди в Росії не розглядають”, – наголосив Чубаров.