Краще сядьте! Все у воrні – прямо на nередовій: ЗСУ влупuлu – окуnантам кінець. Батальйонu знuщених, браво!

0

Росіяни намагаються вести наступальні дії на Донеччині та Луганщині, проте ЗСУ дають оккупантам відсіч та знищують техніку врага разом із особовим складом. Так, українські бійці спалили танковий батальйон росіян: знищено 36 танків, величезні втрати.

З-під Вугледару надходить дедалі нова інформація про масивний розгром російської армії, внаслідок якого окупанти втратили десятки одиниць бронетехніки та велику кількість живої сили.

Координатор групи “Інформаційний опір”, військовий експерт Олександр Коваленко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікував дані компанії Oryx щодо того, що російська армія лише за три дні наступу втратила під Вугледаром та Авдіївкою понад 100 одиниць техніки. Більше того, із 103 знищених одиниць 36 складають танки. Таким чином, відбиваючи спробу наступу, артилерія ЗСУ спалила танковий батальйон росіян.

“Тобто був танковий батальйон – немає танкового батальйону”, – відповів експерт.

Проте в Oryx наголосили, що це лише та техніка росіян, знищення якої підтверджено документально. Насправді втрати окупантів більше мінімум на 50%.

“Таким чином, за 3 дні, тільки на цих локаціях була перемолота технічна компонента мінімум трьох БТГр. З урахуванням щодобових втрат РІВ в особовому складі, що сягають 1 000 і навіть перевищують цей показник, можна з упевненістю говорити про щоденну втрату 1 БТГр РІВ” , – Наголосив експерт.

Хочемо також додати, що під Вугледаром у полон ЗСУ потрапив боєць 155-ї бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту РФ. Він запевняє, що на штурм командування відправило їх обманом.

“Знаходилися під Волновахою близько місяця. А потім надійшла команда тримати дорогу в районі дач. Це Вугледарський напрямок… Виїхали туди. У ході нашого пересування-переїзду команда змінилася, нам сказали йти на штурм. Ніхто не був готовий, зазнали втрат. 50% особистого складу вбито, крім поранених”, – повідомив військовий РФ.