“Краще сuдіть удома”: mаролог назвав українські міста, які оnuняться у небезnеці на Новий рік

0

Таролог та екстрасенс Роман Шептицький закликав українців на Новий рік перебувати подалі від скупчень людей.

Таролог та екстрасенс Роман Шептицький попередив про серйозну загрозу. Зокрема, він попередив про підвищену небезпеку того, що росія наважиться зробити нові масовані ракетні удари по Україні на Новий рік. Про це він повідомив, коли зробив розклад карт таро.

Роман Шептицький зробив розклад карток на останній тиждень 2022 року – з 26 грудня до 1 січня.

“Ворог однозначно просто і тихо сидіти не буде… окупанти хочуть зробити нам “свято”, щоб до ладу не було ні світла, ні тепла, нічого. Але “свято” зробимо ми їм. Краще сидите вдома в новорічну ніч” – заявив таролог.

Шептицький закликав українців на Новий рік перебувати подалі від скупчень людей. Найнебезпечнішими регіонами та містами, згідно з розкладом карт, виявилися Дніпро та область, Черкаси та область, Суми та область, Чернігів та область, Чернівці та область, Львів та область, Рівне та область, Волинь.

Також таролог вказав на можливість звільнення нових територій Запорізької області та інші навіть несподівані успіхи Збройних сил України до кінця поточного тижня. Говорячи про тимчасово окупований Крим, екстрасенс заявив, що півострів активно готується до звільнення.