Кремль витягнув свій осmанній “козuр”: Янукович виuступив із закликом до українців отямuтuся і не вірити повідомленням влади про перемоги…

0

У Кремлі вирішили, що настав час на “останній козир” і випустили “в ефір” експрезидента-втікача Віктора Януковича.Засуджений в Україні за держзраду до 13 років позбавлення волі, Янукович “з-за поребрика” звернувся до українців з черговим “Астанавітєсь!”

Звернення Януковича опублікував його прессекретар Юрій Кірасир у Facebook.

У ньому колишній президент України слухняно переповів наративи Путіна про воювання “до останнього українця” та заклики дати висловитись усім, “хто має конструктивні пропозиції”

Так, у своєму зверненні до “співвітчизників” нелегітимний Янукович звинуватив легітимну владу України в недосвідченості й авантюризмі та закликав врятувати “те, що залишилось”.

“Мені здається, що сьогодні як ніколи потрібна адекватна оцінка ситуації та повага до найрізноманітніших думок громадян України. Громадяни самі мають зробити вибір — воювати “до останнього українця” чи намагатися зберегти те, що ще залишилося”, — заявив Янукович.

Він також закликав українців одуматися і не вірити владі, а саму владу – “перестати брехати про постійні “перемоги””.

Не забув “легітимний” і про себе, запропонувавши як альтернативу “недосвідченій” владі себе коханого.

“Я знаю, якими мають бути наступні кроки, дії та рішення, які допоможуть досягти миру шляхом взаємних поступок”, – заявив Янукович.

До слова пост зі зверненням експрезидента-втікача отримав “аж” чотири “лайки”, один з яких – “ха-ха”.