Кремль збuрає ексmрену нарау: Ізраїль “рoзніс в xлам” місце збuрання іранськuх “моneдів” у Сuрії

0

Ізраїль знищив місце збирання іранських “мопедів” у Сирії – в аеропорту Дімаса

Боєприпаси та запчастини до БПЛА почали надходити до Дімасу з Ірану ще в січні 2022 року.

Крім того, члени терористичної організації Хезболла проводили там бурові роботи для зберігання іранської стратегічної зброї.Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без

Ізраїль вдарив по аеропорту в Дімасі, який використовувався для збирання іранських дронов.

Про це пише сирійське видання SOHR з посиланням на джерела.

Повідомляється, що потік боєприпасів і запчастин до іранських БПЛА почав надходити у Дімас в січні 2022 року. 

ВІДЕО ДНЯPlay Video

Останнім часом Іран і підтримувані ним бойовики повністю контролюють аеропорт, зазначає видання. 

Крім того, члени терористичної “Хезболли” проводили бурові роботи в районі цього аеропорту і навколо нього для зберігання іранської стратегічної зброї.

22 жовтня повідомлення про удар по аеропорту з’явилися і в російських пропагандистських ЗМІ. У Кремлі заявляли, що Ізраїль завдав авіаційного удару крилатими ракетами і керованими бомбами по аеропортах Дамаска і Дімаса, вразивши радіолокаційну станцію YLC-6M сирійських сил і злітно-посадкову смугу аеропорту Дімаса. 

Іранські дрони на війні проти України

У липні цього року Росія закупила в Ірану велику партію бойових дронів “Shahed-136” та “Mohajer-6”. За різними оцінками, їхня кількість може досягати до декількох тисяч одиниць.

Своєю чергою в Росії заперечують, що її армія застосовує іранські БПЛА під час атак на українські об’єкти, а в Ірані заявили, що не продавали РФ безпілотники.

З 13 вересня до 20 жовтня Сили оборони знищили 223 дрони-камікадзе іранського виробництва “Shahed-136”, які російські війська запускали по території України.