Лавра в Києві ще була квіточками! Щойно СБУ в Почаївській лаврі ПМ таке знайшла….

0

У Почаївській лаврі знайшли антиукраїнські матеріали. СБУ відкрила справу про дискримінацію

Після обшуків у Почаївській духовній семінарії та Івано-Франківської єпархії УПЦ (МП) Служба безпеки відкрила два кримінальні провадження про порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності.

Також працівники СБУ повідомили про підозру ректору Почаївської духовної семінарії УПЦ МП. Пояснили, що чоловік здійснював антиукраїнську діяльність.

Розганяв тези Кремля

У повідомленні мовиться, що ректор сприяв розпалюванню релігійної ворожнечі та ненависті. Для поширення такого контенту ректор установи використовував анонімний профіль у фейсбуці. Аби готувати свої публікації, він користувався наративами російських пропагандистів.

Правоохоронці провели обшуки за місцем проживання фігуранта та в приміщеннях семінарії. Там знайшли літературу, яка повторювала “тези” Кремля щодо внутрішньої ситуації в Україні.

Тому архієпископу повідомили про підозру щодо порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань.

Обшуки СБУ в храмах УПЦ МП

  • 9 грудня СБУ проводить обшуки у Борисполі, що на Київщині – в храмі УПЦ МП. Правоохоронці оглядають території та приміщення.