Лавров не витримав і покинув G20 після того як йому прив селюдно “nлюнyлu в лuцe”. Відео

0

В РФ повідомили, що Лавров достроково покину зустріч G20 на Балі. В заяві вказано, що він образився на присутніх які йому “плюнули в морду”. Після такої ганьби Лавров відразу покинув зустріч .Ймовірно це був теж жест доброї волі

“Лавров ще проведе двосторонні переговори, потім звертається до преси і їде”, – повідомила речниця МЗС Росії Марія Захарова.

Лавров не братиме участі в офіційній трапезі та у робочій сесії другій половині дня.

Як повідомили джерела в делегації, Лавров покинув зал засідань одразу після виступу. Зазначається, що він також ухилився від відповіді на питання міністра закордонних справ Німеччини Анналени Бербок.

Бербок, як виконуюча обов’язки голови групи провідних демократичних економічних держав G7, мала бути наступним спікером після Лаврова. У залі росіянин сидів між представниками Саудівської Аравії та Мексики.

Присутність Лаврова на зустрічі G20 також розглядалася як тест для можливої ​​участі президента РФ Владіміра Путіна в саміті G20 15-16 листопада, який також проходитиме на Балі. Кілька держав поставили під сумнів свою участь, якщо Путін відвідає саміт особисто.

Як вам таке?

Заслужив?!