Лавров: РФ не вторгалася до України, “спец операція” – спосіб пояснити Заходу його зл0чинні дії

0

Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров заявив, що Росія не вторгалася в Україну. За його словами, “спецоперація” стала таким собі “крайнім заходом”, щоб “пояснити Заходу, що він займається злочинною діяльністю, втягуючи Україну до НАТО”.

Повідомляє obozrevatel.com

Про це путінський пособник заявив в інтерв’ю ВВС. Чергову порцію маячні у дусі типової російської пропаганди він видав у кулуарах Петербурзького економічного форуму у Москві.

“Ви знаєте, ми не вторгалися в Україну. Ми оголосили спеціальну військову операцію, коли у нас уже не залишилося жодного способу пояснити Заходу, що він займається злочинною діяльністю, втягуючи Україну до НАТО”, – заявив глава МЗС РФ.

Варто зазначити, що раніше з подібною риторикою неодноразово виступав російський президент Володимир Путін, пояснюючи своє рішення розпочати 24 лютого збройне вторгнення в Україну. Він стверджував, що в Україні “розгортали військову інфраструктуру”, туди прибули “сотні закордонних радників”, небезпека “зростала з кожним днем”, а “Росія лише дала попереджувальну удар на агресію”.