Люди добрі! Не проходьте повз! Якщо ви зустріли таку картину і у вас є можливість та бажання, зберіть nташок у картонну коробку, та nомістіть їх у тепле приuміщення…

0

Це омелюхи і вони заснули посеред вулиці, бо п’яні.♥️

З омелюхами такі історії взимку трапляються часто, а особливо в теплі зими, бо основу їх зимового раціону становлять різноманітні ягоди, які під час тривалих відлиг починають бродити.

Скуштувавши багато таких ягід птахи п’яніють та засинають, падаючи при цьому на землю в повній відключці. Сам по собі цей стан для птахів не є загрозливим, протверезівши пташки просинаються та летять собі геть.

Але для них у такому стані є дві великі загрози – холод та хижаки.

Якщо на вулиці морози, то пташки банально замерзнуть та загинуть, так само, як замерзають взимку п’яні люди на вулицях. Ну і звісно птахи у відключці то ласий гостинець для бродячих котів, собак і навіть міських ворон та граків.

Тому, якщо ви зустріли таку картину і у вас є можливість та бажання, бажано зібрати пташок у картонну коробку (або декілька коробок, бо це не шпроти, а живі тварини і під час прокидання їм буде потрібне місце) та забрати їх у тепле приміщення де залишити у тихому та темному місці до повного протверезіння.

Після чого можна сміливо, із приємним почуттям виконання місії по врятуванню тваринок, випускати їх на волю.

Пост із порадами від Євген Руденко

Анастасія Шевченко