Лукашенко заявuв, що Захід формує в Україні сuлові сmрукmурu для держnеревороmу в Білорусі

0

Незаконний білоруський президент пригадав події Другої світової війни. На його думку, білоруси врятували цивілізовану Європу від “коричневої чуми” фашизму, але зараз західні політики мріють про реванш.

Країни Заходу формують силові структури для державного перевороту у Білорусі, ці підрозділи є й в Україні. Як пише агентство “БЕЛТА”, про це Олександр Лукашенко сказав на форумі “Це наша історія”, який влаштували у день народної єдності країни, інформує UAINFO.org.

“Особливо в Україні знайшли зручне місце. Сьогодні там формуються силові підрозділи для повалення влади в Білорусі та повернення нас як мінімум до 1939 року”, — заявив він.

Далі Лукашенко згадав події Другої світової війни та розповів про порятунок Польщі, Прибалтики та Європи від “коричневої чуми”.

“Сьогодні там просто стирають з історії онуки та правнуки тих солдатів вермахту та німецьких сателітів. Ви подивіться на нинішніх політиків Європи та наших сусідів: тато і дідусь служили у фашистських військах. Ось вони сьогодні рвуться сюди: їм потрібен реванш”, — зауважив Лукашенко.

Червона армія, за його словами, в епоху Другої світової війни допомагала білорусам та українцям

“Більшість населення зустрічало червоноармійців як визволителів, а возз’єднання білоруських земель сприймало як акт історичної справедливості. Ця подія на два роки зупинила божевільний бліцкриг нацистської Німеччини”, — продовжив він.

Лукашенко заявив, що білоруси у союзі з іншими країнами СРСР 1945-го звільнили Польщу від фашизму. При цьому він жодного разу не згадав про роль України у цій війні.

“Понад 600 тисяч радянських воїнів, серед них чимало білорусів, назавжди залишилися лежати в польській землі. І хто там, по той бік Бугу, сьогодні про це згадує? Чим нам сьогодні відповідають? Картами поляка, фейками Белсата, програмами Калиновського, политемігрантськими центрами, айполами, байполами, байсолами та іншими ідеологічними диверсіями”, — підсумував він.

UAINFO