Лише погляньте, що nочалося в Херсоні, це не nередати словами: окуnанти вже дзвонять додому та nрощаються з рідними

0

Сьогодні мережу підірвала новина про те, що наші ЗСУ мужньо звільняють Херсон.

Те , що там робиться в ці хвилини, не передати словами… Окупанти біжать, кидаючи все на свому шляху.

Військові події, які розпочалися на півдні України сьогодні, називають початком контрнаступу. Американські офіційні особи з посиланням на свою розвідку називають події на півдні “підготовчими операціями”.

“Військові події на півдні України – це плід старань та кількатижневої праці військ і нашого сектору безпеки й оборони на південному напрямку. Я кажу про успішну стратегію, яка полягає в тому, що окупанту треба створити нестерпні умови на Херсонщині та решті окупованих територій – знесилювати угруповання ворога”, – зазначив він.

В мережі зявляються відео як соладти РФ вже прозщаютсья з рідними

За словами експерта, ЗСУ знищують склади, переправи, завдають точкових ударів по командних пунктах і скупченню сил ворога.

“Дуже складно зараз уявити себе на місці людей, які перебувають в окупації. Вони щиро вірять в Україну, в армію та досі чекають. Але потрібно вірити в ЗСУ: ефективна робота з деокупації триває. І повірте мені, що може настати просто такий момент, коли ми будемо прогнозувати і говорити, а за кілька днів стане можливим не прорив на кілька кілометрів, а на – кілька десятків, якщо не кілька сотень. Я думаю, якщо не протягом наступних кілька тижнів, то у більш тривалій перспективі цей момент настане. До цього все йде”, – пояснив Мусієнко. 

“Внаслідок цієї роботи ця стратегія дає певні плоди. Окупант припускається серйозних помилок. ЗСУ це використовують, щоб прорвати деякі ділянки на лінії оборони і крок за кроком звільняти українську територію”, – сказав Мусієнко.