Маємо велuку nеремогу! Прямо в Соледарі – окуnантів таки вибuлu: арmія РФ на шmаткu! Сльозu щастя, nереmoжеmо

0

Бійці ЗСУ повідомили, що в Соледарі 13 січня тривають важкі бої і українські війська не відійшли від міста, а навпаки – відтіснили окупантів у частині населеного пункту.

Про це у відеозверненні розповів командир окремої тактичної групи аеророзвідки із позивним “Мадяр”.

Боєць закликав українців не поширювати російську пропаганду про те, що ЗСУ начебто відійшли від Соледара.
“Перестаньте підтримувати той с*ач і ту пропаганду руську стосовно Соледара, відкинення військ ЗСУ на невизначену дистанцію. Ідуть запеклі бої прямо зараз: сьогодні, п’ятниця, 13 січня, 14 година 30 хвилин. Ми – над центром Соледара (показує відео з дрона над містом – ред.). Ми бачимо всі пересування”, – описав ситуацію український військовий.

Він зазначив, що Силам оборони вдалося змусити ворога відступити в частині Соледара.

“Є гарні новини від частини населених пунктів, з котрих вони пробували обходити Соледар, у частині котрого відбуваються зараз інтенсивні стрілецькі бої, артбатл. Вдалося війську ЗСУ відтиснути ворога і він був змушений відступити достатньо великими силами штурмовиків. Ми це все супроводжуємо, фільмуємо і наносимо відповідні ураження по ворогу”, – розповів “Мадяр”.

Він також наголосив, що поширювана зараз хвиля деморалізації нічого доброго не принесе. Боєць запевнив, що ЗСУ достатніми силами стоять в ешелоновій міцній стінці захисту. Так, загони “Вагнера” постійно штурмують, але “Мадяр” зауважив, що захисникам чхати на плани ворога. Українські бійці якісно виконують свою роботу.

“Майте терпіння, а ми маємо честь робити свою роботу”, – резюмував командир окремої тактичної групи аеророзвідки.
Кремлю потрібна хоч якась перемога в Україні, щоб мотивувати російське суспільство продовжувати війну. Будь-яке захоплене українське місто – це символ для Москви.

“Соледар – це символ. Соледар, Бахмут … будь-який населений пункт сьогодні для Російської Федерації – це символ. Їм потрібна перемога для того, щоб мотивувати суспільство на продовження війни”, – заявив військовий експерт Олег Жданов в інтерв’ю виданню Обозреватель.

При цьому він нагадав, що президент РФ Володимир Путін планує оголосити нову хвилю мобілізації, а без перемог ніхто не піде воювати.

“Він взагалі хотів би загальну мобілізацію. У всякому разі, так говорять деякі джерела з Кремля. Але сьогодні немає підстав для цього, немає перемог. Що сказати росіянам? Ми програємо – йдіть у військкомат? Ні, так ніхто не піде. Але якщо так: “Дивіться, сьогодні ми взяли Соледар, а завтра ми візьмемо Київ, треба добити націоналістів і бандерівців в їх барлозі ” – так, це мотив. Тому на сьогоднішній день важливий не сам Соледар. Просто, на думку російських воєначальників, в Соледарі у нас найслабше місце в обороні. Вони довго намагалися взяти Бахмут, але потім було прийнято рішення йти на прорив в Соледар”, – пояснив експерт.
За його словами, для росіян немає ніякої різниці, яке місто захоплювати, тому що найголовніше – це символізм.
Вже не перший день за місто ведуться жорстокі бої. За словами радника глави ОПУ Михайла Подоляка, російські окупанти могли втратити під Бахмутом і Соледаром в Донецькій області до 20 тисяч особового складу. При цьому він нагадав, що в районі Соледара росіяни зібрали майже все боєздатне угруповання.

Водночас російські пропагандисти часто заявляють про взяття то Бахмута, то Соледара. У свою чергу представник Міністерства оборони США генерал Патрік Райдер заявив, що в Пентагоні не мають підтверджень інформації про нібито захоплення росіянами міста Соледар.