“ Мамо , я на небі , я хмаринка . Тут , зі мною Коля i Маринка ” : Лізочка , 4 рочки . Сьогодні російська ракеmа nозбавuла життя маленьке янголятко ..

0

інтернет видання Козак з посиланням на ФБ Лариси Білозір повідомляє Лізочка , 4 рочки . Убита російською ракетою сьогодні у Вінниці . Ось проти кого росіяни ведуть свою війну . Це росіяни спрямовують свою зброю на дітей , називаючи їх « військовими » . Це росіяни не намагаються зупинити своїх катів . Всі вони – співучасники убивства маленької Лізочки … Співчуття сім’ї … Немає слів .

Мамо , я на небі , я- хмаринка , З вишини дивлюсь на білий світ .. Тут , зі мною , Коля і Маринка , Дядько й тітка наші шлють привіт .. Тут багато діток незнайомих Ті , хто врятуватиадегся не зміг ..

Ті , хто не добіг до ешелону , Ті , хто заховатися не встиг .. Поряд бавиться якась чужа дитинка , Де її сім’я – вона не знає ..

Очі в неї – крижана сніжинка , I волосся сиве заплітає … Як її зовуть , не пам’ятає .. Каже , що жила колись у Бучі .. Ляльку без волосся пригортає I пір’їнки з крил склада докучі .. Колька , наш сусід , загинув першим .

А його сестричка – вслід за нами . Я спитати хочу тих , хто долі вершить : А у вас теж діти є ? I мами ???? Що ж ви на Вкраїні наробили ?! Принесли в мій дім смертельну зброю !!! Ми ж у вас рятунку не просили !

Ви до нас самі прийшли- війною !!! Зруйнували рідну Батьківщину , Повбивали діточок маленьких ! Чоботом стоптали цвiт калини , Згвалтувавши посивілу неньку !!! Що ж ви наробили , росіяни ?!

Чом пішли на гріх , братоубивці ?! … На могилах , на дитячому майдані Сива мати садить чорнобривці .. Валентина Чародейка