Мандаm на сmіл! В раді nочалася mоmальна зачuстка. Названо nерші nрізвища

0

У Верховній Раді зареєстрували проекти постанов щодо дострокового припинення повноважень народних депутатів Вадима Рабіновича та Ігоря Васильковського. Про це повідомляється на сайті ВР.

Додамо, що Васильковський продовжує відвідувати засідання Ради та навіть голосував за зміну генпрокурора.

У проекті постанов № 8160 і № 8161 йдеться, що Рабіновича від забороненої ОПЗЖ та Васильковського від “Слуги народу” потрібно позбавити депутатських мандатів “у зв’язку з припиненням громадянства України”.

Автор постанов – голова комітету з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради Сергій Кальченко.

Зазначимо, що 19 липня у низці українських ЗМІ з посиланням на джерела у розвідці та на Банковій з’явилася інформація, що президент Володимир Зеленський підписав таємний указ про припинення українського громадянства кількох гучних персон: олігарха Ігоря Коломойського, бізнесмена і керівника тероборони Дніпра Геннадія Корбана, депутата із забороненої партії ОПЗЖ Вадима Рабіновича та члена президентської фракції Ігоря Васильковського.

Пізніше співрозмовники УП у ЦВК підтвердили надходження відповідного указу з ОП.

Однак офіційного підтвердження цьому досі немає. Народний депутат Ігор Васильковський заявив «Главкому», що не впевнений в існуванні такого указу. Тому і оскаржувати його не збирається.

Директорка Інституту демографії та соціальних досліджень і членкиня цієї комісії Елла Лібанова підтвердила «Главкому», що самого тексту указу Зеленського досі публічно не оприлюднено на сайті президента.

Джерело:korupciya.com