Матвієнко Ніна призналася у любові Залужному: а наш стальний генерал їй одразу відповів. Відео

0

Народна артистка України Ніна Матвієнко записала зворушливе звернення до головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, в якому зізналася військовому в любові. Артистка заявила, що вийшла б за нього заміж, якби була трішки молодшою.

Щире зізнання не залишилося без уваги Валерія Федоровича, тому він записав відео у відповідь. Всі ролики на сторінці в TikTok розмістила дочка Ніни Матвієнко Антоніна (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

“Любий Валерій Федоровичу, я вас дуже люблю. Я пишаюся вами. Я кожну сторіночку передивляюся, де ви говорите. Я не знаю чому, але ви мені стали дуже близьким. Як би я була трошечки молодшою, я б вийшла за вас заміж. Але я виходжу заміж за вашу любов до батьківщини, за вашу мудрість. За те, що ви любите сьогодні наших хлопців, за те, що ви їм сьогодні допомагаєте”, – сказала Ніна Митрофанівна.

Ніна Матвієнко зізналася в любові до Валерія Залужного: головнокомандувач ЗСУ щемливо відповів

Співачка також подякувала Залужному за турботу про українських воїнів та побажала йому божої опіки. У відповідь головнокомандувач ЗСУ записав чуттєве звернення.

“Ніно Митрофанівно, мені дуже приємно. Надприємно. Дуже вам дякую за підтримку. Ви – велика молодець, ви для нас приклад. Саме таких, як ви, ми захищаємо. Дуже-дуже вам дякую. Тримайтеся, будь ласка”, – сказав Валерій Федорович.

Ніна Матвієнко зізналася в любові до Валерія Залужного: головнокомандувач ЗСУ щемливо відповів

Тоня Матвієнко показала відео генерала матері та записала її теплу реакцію. Артистка зауважила, що Залужний дуже красиво виглядав та обійняла телефон, на якому дивилася його ролик.

Чуттєвий діалог в TikTok переглянули понад 140 тисяч людей.

OBOZREVATEL