Медведєв прuгrрозuв Україні та НАТО “Суднuм днем” через Крим

0

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв пригрозив влаштувати Україні “Судний день, від якого сховатися буде складно”. Це станеться, за його словами, у разі спроби повернути окупований Крим. Передає Obozrevatel

Про це повідомляє “Інтерфакс”. Експрезидент країни-агресора також додав, що представники української влади “намагаються загрожувати, маю на увазі напад” на півострів.

“Ось хочу у зв’язку з цим сказати, що, цілком очевидно, вони розуміють наслідки таких заяв, а наслідки очевидні, що у разі, якщо щось подібне станеться, для них усіх там миттєво настане Судний день, дуже швидкий і важкий, сховатися буде дуже складно”, – зазначив він.

Медведєв також додав, що відмова України та країн НАТО визнати Крим частиною Росії – “це пряма та явна загроза”.Про що мова?

16 липня представник української розвідки Міноборони Вадим Скибіцький заявив, що ЗСУ можуть застосувати РСЗВ HIMARS для атаки по російських об’єктах в окупованому Криму.

Також на цю тему висловився радник глави Офісу президента Олексій Арестович. За його словами, Кримський міст стане об’єктом атаки української армії, “як тільки з’явиться перша технічна можливість”, адже він проходить територіальними водами України.