Меркель вже відкрито і небоячись заявила, що війна в Україні якщо і закінчиться, то лише за столом переговорів і стала на захист своєї політики щодо РФ

0

Ексканцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що війна в Україні має скінчитися за столом переговорів. Вона також стала на захист своєї політики щодо Росії. Про це політикиня розповіла в інтерв’ю виданню Corriere della sera. За словами Меркель, питання про її участь у мирному врегулюванні між Росією і Україною не стоїть, передають Патріоти України.

Вона зазначила, що не знає, як саме має закінчитися війна, але переконана, що це має відбутись “за столом переговорів”.

“Це колись закінчиться переговорами. Війни закінчуються за столом переговорів. Є різниця між примусовим миром, якого я, як і багато інших, не хочу, і відкритою та дружньою розмовою”, – пояснила Меркель.

Крім того, ексканцлерка Німеччини знову стала на захист своєї політики щодо Росії. За її словами, Мінські домовленості, які було укладено 2014 року, були спробою дати Україні час.

“Україна використала цей період для того, щоб стати сильнішою, що ми бачимо сьогодні. Країна 2014/15 року – це не та країна, яка є сьогодні. І я сумніваюся, що в НАТО тоді могли б зробити багато, щоб допомогти Україні, як це відбувається сьогодні”, – вказала вона.

Нагадаємо, раніше у спілкуванні з німецькими журналістами Меркель вже казала, що війна Росії проти України “закінчиться за столом переговорів”. У відповідь секретар РНБО Олексій Данілов запевнив фрау Меркель, що капітуляцію РФ Україна залюбки прийме і стоячи.0SHARES