Молодuй 26- річний священuк МП з Броварів nоmеp у сауні з noвiямu (ВІДЕО)

0

26-річний протоієрей Іоанн Корнута був знайдений мертвим в одному з закладів для відпочинку в Броварах під Києвом.

Смерть наздогнала священика в сауні з дівчатами легкої поведінки, які до того ж його пограбували, йдеться у відеосюжеті видання «ПравдаТут».

Тіло отця Іоанна Корнути знайшли співробітники сауни і повідомили про подію правоохоронним органам. Як з’ясувалося, «особи, які мали зовнішність дівчат легкої поведінки», пішли в сауну разом з о. Іоанном, де провели з ним час, а потім покинули заклад, залишивши мертвого священика без його особистих цінних речей

Зокрема, у протоієрея пропав мобільний телефон. Також з тіла священика зник дорогий ланцюжок, який зафіксували камери відеоспостереження, коли отець Іоанн з повіями входив в сауну. Під час обшуку тіла було знайдено посвідчення водія на ім’я Корнути Івана Івановича, уродженця Закарпатської області.

Експертиза встановила, що смерть священнослужителя носила природний характер. У протоієрея під час суботнього відпочинку в сауні раптово зупинилося серце через тромб, що відірвався.

Поліція відкрила кримінальне провадження з позначкою «природна смерть». Хоча родичі покійного не писали заяву про пограбування священика в поліцію, правоохоронці ведуть пошук дівчат, які супроводжували о. Іоанна. Вони будуть допитані на предмет обставин, при яких сталася смерть священика, повідомив радник ГУ Національної поліції в Києві Микола Жукович.

Протоієрей Іоанн Корнута служив в Свято-Введенському чоловічому монастирі Києва секретарем намісника обителі єпископа Фастівського Даміана (Давидова), вікарія Київської митрополії УПЦ (МП). Монастир служить місцем зустрічей київського відділу «Російського Імператорського Союзу-Ордена» (єпископ Даміан відомий як духовний наставник київських монархістів-легітимістів, які виступають на підтримку династії Романових).
Журналістам, які звернулися в Введенський монастир за коментарем, заявили, що такі делікатні питання розглядаються «тільки через митрополію».

Джерело