Молитва до Миколая Чудотворця, яка допомагає здійснити бажання. Має чудодійну силу саме 22 травня

0

До Святого Миколая Чудотворця моляться просячи, допомоги, заступництва та здійснення бажань. При цьому прохання обов’язково повинні бути добрим, світлим і щирими. Молитву, слід промовляти з чистими помислами і любов’ю в серці. За матеріалами: Церква Воскресіння Господнього Золочівське благочиння Львівсько-Сокальської єпархії

Святий є не просто найбільш наближеним до Бога, але й посередником між Господом і людиною. Він зробив багато чудес і завжди відкликається на молитовні прохання.

Молитва з проханням до Миколая Чудотворця

Богообраний чудотворче і визначний Христовий угоднику, що випрошуєш Боже милосердя для всього світу, з любов’ю щирою тебе вшановую, святителю Миколаю, і молюся до тебе.

Споглянь на мене ласкаво і вислухай прохання моє. Споглянь на смуток серця мого і почисли його зітхання. Ти, що маєш сміливість доступити до Господа, випроси у Всевишнього прощення гріхів моїх: свідомих і несвідомих, словом, ділом чи думкою.

Допоможи доступити мені до всемилостивого Серця Христа Чоловіколюбця, щоби задля твоїх заслуг Господь простив ці провини і дарував мені ласку (скажіть своє прохання). Амінь

Фото ілюстративне з відкритих джерел