Можна сказатu процес пішов: Частuна РФ заявuла про намір вuйтu зі складу РФ та просuть Зеленського вuзнати їх окуnованою терuторією

0

Представники Башкирського національного політичного центру озвучили несподіване прохання до президента України Володимира Зеленського. Вони просять главу нашої держави визнати Башкортостан окупованою територією.

Про це пише Idel.Реалії. Представники центру також просять запровадити посаду уповноваженого з контактів із поневоленими Москвою народами.

Із цим проханням до Зеленського звернулися голова Башкирського національного політичного центру Руслан Габбасов та його соратники. Вони подали свою заяву у відкритому листі

Зокрема, у Башкирії просять, щоб глава нашої держави ініціював розгляд Верховною Радою України проєкту постанови “Про визнання Республіки Башкортостан окупованою територією”.

“Цим кроком Україна не лише морально підтримає башкирський національний рух, головна мета якого – здобути незалежність для нашої Батьківщини, але й дасть нам вагомі козирі у боротьбі з Кремлем та його маріонетками в Башкортостані”, – заявив Габбасов.

Також у центрі заявили, що посаду уповноваженого з контактів із поневоленими Москвою народами може обійняти представник МЗС або інша уповноважена українською державою особа.

“Важливо, щоб Україна почала встановлювати контакти з національно-визвольними рухами, які вже сьогодні демонструють своє прагнення звільнення та створення незалежних держав”, – ідеться в листі.

Зазначимо, Верховна Рада України 18 жовтня ухвалила постанову 8132 про визнання самопроголошеної Чеченської Республіки Ічкерія як тимчасово окупованої Росією.

Наша країна засудила геноцид чеченського народу.

Також варто згадати, що понад 100 осіб уже підписали петицію на ім’я Зеленського із проханням визнати незалежність Татарстану. Автором петиції виступив татарський політик на еміграції Рафіс Кашапов.

Мапа Башкортостану

Джерело