Ми чекали на це пів року! Цей день настав і це10 листопада! ЗСУ щойно повідомили про те, що вся Миколаївська область звільнена

0

Українські захисники повністю звільнили від російських окупантів Миколаївську область. Воїни вибили загарбників зі Снігурівки, яка була останнім селище, де перебували росіяни.

За кожним так званим “жестом доброї волі” росіян стоять колосальні зусилля Збройних сил України.

Лише за минулу добу українські війська взяли під контроль 12 населених пунктів біля Херсона

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі наголосив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

За його словами, “так само, як ворог відходив з Києва та Харківщини, залишав острів Зміїний, ймовірний вихід із Херсона – це результат наших активних дій”.

Безпосередньо на Херсонському напрямку Сили оборони України зруйнували логістичні шляхи та систему забезпечення, порушили систему управління військами рф і тим самим не залишили ворогу іншого виходу, ніж вдатися до втечі, підкреслив головнокомандувач.

За його словами, наразі триває зачистка окупантів у Снігурівці, але селище повністю під контролем ЗСУ.

Водночас офіційного підтвердження звільнення Миколаївщини не було ні від керівника обласної військової адміністрації Миколаївщини Віталія Кіма, ні від Генерального штабу Збройних сил України.

Крім того, за даними аналітиків DeepState, на Миколаївщині потрібно звільнити ще близько 10 селищ.

Зокрема, Кінбурнська коса – досі під контролем загарбників, а це теж Миколаївська область. Тож, наразі слід очікувати офіційних підтверджень щодо звільнення Миколаївщини.

Де розташована Кінбурнська коса: показуємо на карті

0SHARES