“Ми любимо тебе, мій синочку”: в Одесі вбuлu сина українського військового. Подробиці тpагeдії

0

Інтернет видання uazsu.fun з посиланням на obozrevatel, повідомляє. 

В Одесі під час ракетного удару, завданого російськими військовими ввечері 2 травня, загинув 14-річний підліток В’ячеслав Ялишев. Він виявився сином військового, який 2014 року, коли Росія розв’язала війну на Донбасі, не здав ворогам Краматорський аеропорт.

Докладніше про це читайте у матеріалі OBOZREVATEL.

“Ти мій Герой”

Увечері 2 травня російські терористи знову завдали ракетного удару по Одесі. То був уже другий обстріл за день. Дві ракети потрапили до гуртожитку та знесли дах сусідньої церкви.

Внаслідок цього загинув 14-річний В’ячеслав Ялишев. Як повідомив його батько Євген Ялишев, хлопець у цей момент біг, щоб попередити людей похилого віку, що звучить сирена і треба йти в укриття.

“Вчора загинув мій молодший син від ракетного удару. Він загинув не тому, що після оголошення повітряної тривоги сховався в бункері, він загинув тоді, коли побіг сповіщати людей похилого віку, які не знайомі з новаціями 21 століття. Вони вижили, а мій син залишився одним з тисячі українців-героїв, йому було 14 років. Ти мій герой, ти герой України, ми любили тебе, любимо тебе і будемо любити. Спочивай з миром, мій улюблений синочку В’ячеславе”, – написав батько.

Сім’я спускалася до підвалу під час обстрілів

Як розповіла одна зі знайомих сім’ї, після нападу на Одесу (23 квітня. – Ред.) сім’я часто спускалася до підвалу свого гуртожитку, щоб сховатися від ударів. В’ячеслав там робив уроки: хлопчик добре навчався у школі, незважаючи на війну.

“Він був дуже хорошим, добрим і чуйним хлопчиком. Дуже здібним, щирим. У мене немає слів просто”, – сказала знайома сім’ї.

Батько Ярослава – підполковник Євген Ялишев. До 2014 року він служив на аеродромі Краматорська. 15 квітня Ялишев взяв на себе відповідальність застосувати вогнепальну зброю для захисту аеродрому від захоплення терористами.

Після цього Ялишева перевели на службу до Одеси, де він очолив одну із військових частин. Сім’я жила у цьому гуртожитку вже кілька років.

Також під час удару було поранено 17-річну дівчину Лізу, її госпіталізували до однієї з лікарень міста.

Це вже не перший удар російських загарбників смертельними ракетами по Одесі, під час яких гинуть мирні жителі та діти.