“Ми можемо завдатu такої nоразки авіації РФ, що вони більше ніколи не відновляmь”, – “кіборr” Костенко…

0

Нардепа від партії “Голос”, який зараз обороняє Україну на Півдні, “кіборга” Романа Костенка попросили прокоментувати заяву Головного управління розвідки про те, що Росія нагромадила штурмову авіацію на кордоні з Україною.

В інтерв’ю виданню “Гордон” він висловив свою думку щодо цього.

“Я думаю, що вони її (авіацію – ред.) можуть використовувати у різних напрямках… на початку широкомасштабного наступу. Заліт на територію України та підтримка своїх військ під час наступу, знищення наших об’єктів критичної інфраструктури, військових об’єктів намагатимуться створити хаос , завдаючи ударів по цивільних, містах…

І ще також для відвернення уваги нашої ППО, при цьому вже не залітаючи на нашу територію” , – озвучив “кіборг” можливі сценарії дій РВВ.

При цьому він розповів, що Україна може протиставити таку силу.

“Наскільки я знаю, з приводу військових цілей, військових літаків ми вже маємо серйозні можливості щодо протиповітряної оборони. Ми це показуємо у боротьбі з крилатими ракетами.

А ефективність у боротьбі з літаками цих засобів наших ППО ще вища, ніж у боротьбі з крилатими ракетами, тому та кількість, яка у нас є і яка вже зараз надходить для того, щоб стати на озброєння, і навіть елементарні Stinger, “Голки” та “Стріли”, які є у військах…

Я не скажу, що ми зіб’ємо всі літаки , але ми можемо завдати такої поразки їхньої авіації, яку вони більше ніколи не відновлять. І вони розуміють це. Ми не будемо просто хлопчиками для побиття. Це може бути серйозна битва, з якої Росія навряд чи вийде переможцем ” Костенко.