Ми обіцялu вам без nеребільшення вuбухову звісmку – Тримайте: Через безвихідь в Кремлі прuйнято рішення зaлuшumu Xepcoн i вecь npaвuй бeper

0

Найближчим часом російська армія буде залишить правий берег Херсонської області.

Херсон та весь правий берег області, вже незабаром буде звільнено від російської окупації. У Кремлі вирішили залишати цю ділянку фронту.

Про це у своєму блозі на YouTube повідомзив журналіст, військовий та політичний оглядач Іван Яковіна.

Росія зараз, мабуть, або вже ухвалила рішення, або дуже серйозно розглядає варіант здачі правого берега Херсонської області, відведення своїх військ звідти. РФ хоче отримати за це щось від України. Отримає? Думаю, скоріше ні, ніж так. Наміри Росії скинути правий берег разом з Херсоном вказують репресії, що готуються проти цих турбуватників, убертурбопатріотів, мегафашистів і зникнення Гіркіна », – розповів Яковіна.

Він підкреслив, що російська армія не має ресурсів для утримання правого берега. У Кремлі це, мабуть, розуміють.

Навіть невійськова людина, дивлячись на карту військових дій, розуміє, що правобережжя Херсонської області Росія втримати не зможе. Це просто нереально. Правий берег Херсонської області вони залишать у будь-якому випадку . , – повідомив журналіст.

Він прогнозує перекидання військ, які сьогодні тримають правий берег Херсонщини, на ділянки фронту у Запорізькій та Луганській областях. Мета – зупинити контрнаступ ЗСУ.

” План Путіна, як я розумію, досить простий зараз: скоротити лінію фронту максимально, перезимувати, під час зимівлі навчити війська, відремонтувати техніку, модернізувати її, а навесні знову піти в атаку і спробувати захопити частину України , що залишилася “, – констатував Яковіна.